За однією партою сидять 2 учні.Скільки учнів сидять за п’ятьма такими партами?За шість,сімома

партамил

Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Відповідь:

за п'ятьма-10

за шістьма- 12

за сімома-14

Покрокове пояснення:

5*2=10

6*2=12

7*2=14 (кількість парт помножити на кількість учнів)

Отвечает Аржакова Анастасия.

Ответ:

За пять и партами сидят 10 учеников, за шестью - 12