Площа прямокутника 18 м² . Його довжина 9 см. На скільки довжина цього прямокутника більша за

його ширину?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Відповідь: на 7 см більше

Покрокове пояснення:

1)18/9=2(см)-- ширина прямокутника;

2)9-2=7(см)--на 7 більше.

Отвечает Муканова Жибек.
1)S=18=9*x

x=18:9

x=2

2)9-2=7