Розв'яжи задачу двома способами. о Від автозаправки одночасно в протилежних напрямк виїхали два

автомобілі. Через 2 години відстань між ни, становила 340 км. Знайди швидкість руху першого автом біля, якщо швидкість руху другого була 90 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:80 км/год

Пошаговое объяснение:

1)90*2=180км

2) 340-180=160км /год

3) 160:2=80 км /год швидкість першого автобоміля .

Отвечает Бабкова Вика.

Ответ: 80км/год.

Пошаговое объяснение:

1 способ: S=340 км v1=90 км/год. t= 2 годин 90×2=180 км 340-180=160 км 160÷2=80 км/год. 2способ:

340-(90×2)= 160 км 160÷2=80км/год.