Кількість яблук у кошику була такою що можна поділити їх порівну між двома трьома або пятьмя

дітьми.Скільки яблук було у кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаланков Кирилл.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

2×3×5=30

30÷2=15

30÷3=10

30÷5=6