у перший день лижник йшов5 3/12год.це на2 8/12год більше ніжу другий денью.і на1 11/12 год менше

ніж у третій день .скільки всего часу йшов лижник у ці три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Дмитрий.

1) 5 3/12 - 2 8/12 = 4 15/12 - 2 8/12 = 2 7/12 (ч) - во второй день;

2) 5 3/12 + 1 11/12 = 6 14/12 = 7 2/12 (ч) - в третий день;

3) 5 3/12 + 2 7/12 + 7 2/12 = 14 12/12 = 15 (ч) - за три дня.

Вiдповiдь: 15 годин за три днi.