Для приготування 3 кг крохмалю витратили 18 кг картоплі. Скільки кг картоплі потрібно для

приготування 10 кг крохмалю?

Ответы на вопрос

Отвечает Герман Владислав.

Ответ:

60кг картоплі потрібно для приготування 10 кг крохмалю

Пошаговое объяснение:

18:3=6(кг)-одержали

10*6=60(кг)-потрібно

Отвечает Французов Александр.

Відповідь:60кг

Покрокове пояснення:

(18:3)*10=60кг.