Замість зірочок запиши число щоб була правильна рівність 43/*=0,00043 допоможіть будь ласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Юрков Костя.

Ответ:

100000 воооооооооооот

Отвечает Носков Алексей.

100000

Приймемо зірочку, як Х. Тоді ми отримуємо рівняння виду 43/Х = 0,00043. Звідси Х = 43/0,00043 = 43 × 100000/43. Скорочуємо 43 і отримуємо, що Х = 100000