Допоможіть розвязати задачу:Площа прямокутника дорівнює 7,82см ((в квадраті)),а одна з його

сторін-4,6см.Знайдіть периметир прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Толокольников Влад.

Ответ:

12,6 см

Пошаговое объяснение:

2-я сторона прямоугольника:

7,82/4,6=1,7 см

Периметр прямоугольника:

P=2(1,7+4,6)=2•6,3=12,6 см