Знайдіть суму коренів рівняння х в квадраті відняти 4 х + 5 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Плешакова Анна.

Ответ: -4

Пошаговое объяснение:

По теореме Виета:

x1+x2=-b/a, т.к a=1, то

x1+x2=-b=-4;