За 5 годин човен приплив 170,5 км проти течії річки. Яку відстань пропливе човен за течією річки за

2,3 години, якщо швидкість течії дорівнює 1,8км/год????

Ответы на вопрос

Отвечает Чувашова Елизавета.

Пошаговое объяснение:

1)170,5:5=34,1(км/год)-швидкість за течією

2)34,1-1,8=32,3(км/год)-швидкість власна

3)32,3-1,8=30,5(км/год)-швидкість човна проти течії

4)30,5*2,3=70,15(км)