Знайдіть суму коренів рівнянь 5x+10=15x+40 і 2*(-5x+10)=80


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Відповідь:x=-3  сума коренів -3+(-6) = -9

x=-6

Покрокове пояснення:

5x+10=15x+40

5x-15x=40-10

-10x = 30

x=-3

2(-5x+10)=80

-5x+10=40

-5x=40-10

-5x=30

x=-6