Визнач площу квадрата,якщо його периметр дорівнює 40 см


Ответы на вопрос

Отвечает Богатёнков Ваня.

Ответ:

S = 100см2

Пошаговое объяснение:

Р квад.=40см

а= Р÷4

а=40÷4= 10 см

S квад.=а×а

S квад.= 10×10= 100см2