Допоможіть зробити 1)- 6 цілих 3/4 * 1 ціла 1/15= 2) - 1 ціла 2/3 / (-2 цілих 1/7) розв'язати

рівняння - 2 цілих 1/3 * х = 7/15

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Даня.

1)   -9

    ----

    20

2) 7

   --

   9               или 0,7    - но я точно не уверен

Отвечает Медина Марина.

Пошаговое объяснение:

1)

6 \frac{3}{4}  \times 1 \frac{1}{15}  =  \frac{27}{4}  \times  \frac{1}{15}  =  \frac{9}{4}  \times  \frac{1}{5}  =  \frac{9}{20}  = 0.45

2)

 - 1 \frac{2}{3}  \div ( - 2 \frac{1}{7}) =  -  \frac{5}{3}   \div ( -  \frac{15}{7} ) =  \frac{5}{3}  \div  \frac{15}{7}  =  \frac{5}{3}  \times  \frac{7}{15} =  \frac{1}{3}   \times  \frac{7}{3}  =  \frac{7}{9}

3)

 - 2 \frac{1}{3} x =  \frac{7}{15}  \\  -  \frac{7}{8} x =  \frac{7}{15}  \\ x =  -  \frac{1}{5}  \\ x =  - 0.2 \\ x =  - 5 { }^{ - 1}