Кожен учень школи вивчає одну з трьох іноземних мов: англійську, німецьку або французьку.англ.мову

вивчають 126 учнів, що в 6 разів менше від кількості учнів, які вивчають нім.мову, і на 28 учнів більше, ніж тих, хто вивчає французьку. Скільки всього учнів в школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Андрей.

1)126•6=756 (учнів) - які вчать німецьку мову;

2)126+28=154 (учня) - які вчать французьку мову;

3)756+154+126=1036 (учнів) - всього у школі.

Відповідь: 1036 учнів.

Отвечает Rebrik Vika.

Ответ:

980

Пошаговое объяснение:

1)Щоб дізнатися скільки учнів вивчають нім. мову треба: 126*6=756

2)Щоб дізнатися скільки учнів вивчаюють франц. мову треба: 126-28=98

3)Щоб дізнатися скільки усього учнів в школі треба додати три варіанта: 126+756+98=980