в їдальню привезли 54 кг картоплі на обід витратили дев'яту її частину , На скільки більше кг

картоплі залишилось ніж витратили

Ответы на вопрос

Отвечает Петюль Илья.

Ответ:

на 42 кг картоплі

Пошаговое объяснение:

дев'ята частина це 1/9.Дізнаємося скільки це

1) 54:9×1=6(кг.) картоплі витратили.

2) 54-6=48 кг - залишилося

3) 48-6=42(кг) більше