Спростіть вираз 125х * ( - 0,8у) і знайдіть його значення, якщо х = - 1 1/24, у = - 3 3/5 *


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
125х*(-0,8у)=-100ху
Якщо х=-11/24, у=-3 3/5, то -100ху=-100*(-11/24)*(-3 3/5)=-165
Отвечает Юпишина Белла.

Пошаговое объяснение:

Смотрите вложение.

~•~•~•ZLOY_TIGROVSKIY~•~•~•