Допоможіть ,будь ласка.Довжина підлоги 5.2 метра ,ширина 4.7 метри. скільки треба прямокутних

плиток розмірами 23 ,10 см на24 ,7см ,щоб виставити ними підлогу

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:  

429 плиток  

Пошаговое объяснение:  

5,2 * 4,7 = 24,44 (м²) площа кімнати  

0,231 * 0,247 = 0.057057 (м²) площа 1 плитки  

24,4:0.057057≈429 (плиток) потрібно