Даю 30 бал.Допоможіть ,будь ласка.Довжина підлоги 5.2 метра ,ширина 4.7 метри. Скільки треба

прямокутних плиток розмірами 23 ,10 см на 24 ,7см ,щоб виставити ними підлогу

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:

429 плиток

Пошаговое объяснение:

5,2 * 4,7 = 24,44 (м²) площа кімнати

0,231 * 0,247 = 0.057057 (м²) площа 1 плитки

24,4:0.057057≈429 (плиток) потрібно

Отвечает Тамайчук Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5.2 м * 4.7 м = 24,44 м площадь комнаты

2) 0.231 м * 0.247 м = 0.05 м площадь плитки

3) 24.4 м : 0.05 м = 488 шт. плиток потребуется