Поштар печкін пооїхав велостпедом 54км за 3 год. Потім він збільшив гвидкість на 2 км/ год і

проїхав ще 5 год. Чкільки всього кілометрів проїхав велосипедом поштар печкін?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочергин Миша.

1) 54 : 3 = 18 (км/ч) - скорость почтальона;

2) 18 + 2 = 20 (км/ч) - увеличенная скорость почтальона;

3) 20 · 5 = 100 (км) - проехал почтальон за 5 часов;

4) 54 + 100 = 154 (км) - весь путь почтальона.

Выражение: 54 + (54 : 3 + 2) · 5 = 154.

Вiдповiдь: 154 км всього.