Знайдіть відстань між M(3,-4,1) N(2,-1,0)


Ответы на вопрос

Отвечает Римарчук Діма.

Відповідь:

√11

Покрокове пояснення:

MN=√(2-3)^2+(-1-(-4))^2+(0-1)^2=√1+9+1=√11