Дано геометричну прогресію: 5;20;.... Обчисліть третій член прогресії: b3=


Ответы на вопрос

Отвечает Saenko Ruslana.

Объяснение:

b1=5

q=b2/b1

q=20:5

q=4

b3=b2*q

b3=20*4

b3=80