швидкість катера за течією річки дорівнює 37,8 км год а власна швидкість катера 35,9 км год

обчисліть швидкість катера проти течії річки

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Олег.

1) 37,8 - 35,9 = 1,9 (км/ч) - скорость течения реки;

2) 35,9 - 1,9 = 34 (км/ч) - скорость катера против течения реки.

Вiдповiдь: 34 км/год.