За 5хв бабуся заліпила 20пиріжків.За скільки хв вона зліпить 24 пиріжки, якщо за 1хв ліпитеме на 1

пиріжок менше.?

Ответы на вопрос

Отвечает Репин Вова.

Ответ:

24 пирожков за 8 хв.

Пошаговое объяснение:

20÷5=4 (п) - за 1 хв.

4-1 =3(п) - на 1п. меньше за 1хв.

24÷3=8 (хв)