Допоможіть вирішити задачу,будь ласка Після того як учень прочитав 8\11 частин книжки, виявилось,

що частина, яку залишилось прочитати , на 75 сторінок менша від прочитаної. Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Влад.
Извини, отвечу на русском языке.
1) 1-8/11=3/11 - осталось прочитать.
2) 8/11-3/11=5/11 - составляют 75 страниц.
3) 75:5/11=75*11/5=165 страниц в книжке.