При якому значенні а рівняння 3+ах=23, має корінь що дорівнює 5?Срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x = 5

3+ах=23

3 + a*5 = 23

5a = 23 - 3

5a = 20

a = 20 : 5

a = 4