У трикутнику з вершинами в точках А(4; -1; 2), В(8; 1; 6) i C(10; 3; 14) K — середина AC, L —

середина ВС. Знайдіть довжину відрізка KL.

Ответы на вопрос

Отвечает Худоба Даша.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение

K(7;1;8) - Xk=(4+10)/2=7; Yk=(-1+2)/2=1; Zk=(2+14)/2=8;

L(9;2;10) - Xl=(8+10)/2=9; Yl=(1+3)/2=2; Zl= (6+14)/2=10

KL=\sqrt[2]{(9-7)^2+(2-1)^2+(10-8)^2}