Допоможіть будь ласка вирішити рівняння зараниє дякую. 2x-4=0;4x+2=0;2x+4=0;4x-2=0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Катя.

Ответ:

1)2x-4=0

2x=4

x=2

2)4x+2=0

4x=-2

x=-1

- -

2

X=-0,5

3)2x+4=0

2x=-4

x=-2

4)4x-2=0

4x=2

x=1

- -

2

x=0,5