При якому значенні n вектори a (-2;3) і b(2; n) перпендикулярні​


Ответы на вопрос

Отвечает Яишенкин Евгений.

Відповідь:

n = 2

Покрокове пояснення:

Дано: a(-2;3), b(2; n)

Рішення

Умова перпендикулярності прямих:

x1 × x2 + y1 × y2 = 0

Отже, підставимо значення:

-2 × 2 + 2 × n = 0

-4 + 2n = 0

-4 = - 2n

n = (-4) / (-2) = 2

Відповідь: n = 2