З одного села в одному напрямі одночасно виїхали два велосипедисти. Один із них їхав зі швидкістю

11,4 км/год, а другий зі швидкістю 9,8 км/год. Якою була відстань між ними через 6,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ионова Вероника.

Ответ:

1) 11,4 • 6,5 = 74,1(км) відстань яку подолав 1-ий велосипедист.

2) 9,8 • 6,5 = 63,7(км) відстань яку подолав 2-ий велосипедист.

3)74,1 - 63,7 = 10,4(км) відстань між ними.

Відповідь: відстань між ними 10,4 км

Пошаговое объяснение: