Пекарня в перший день витратила 4,35т борошна, у другий — на 1547 кг менше, а в третій — на 1,79

т менше, ніж за другий і перший дні разом. Скільки тонн борошна було витрачено за ці три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Гочи Бодя.

Даний:

Перший день - 4,35 т

Другий день - ?, на 1 547 кг менше, нiж(перший)

Третiй день - ?, на 1,79 т менше, нiж (перший i другий днi разом)

Знайти:

Всього - ? т

Рішення:

4,35 т = 4 350 кг

4,35 т = 4 350 кг1,79 т = 1 790 кг

1) 4 350 - 1 547 = 2 803 (кг) - витратили за другий день.

2) 4 350 + 2 803 = 7 153 (кг) - витратили за перший i другий днi разом.

3) 7 153 - 1 790 = 5 363 (кг) - витратили за третiй день.

4) 7 153 + 5 363 = 12 516 (кг) - витратили всього.

12 516 кг = 12,516 т ( 12,52 т)

Відповідь: всього витратили 12,516 (≈ 12,52) тонн борошна.

_________________

Удачi Вам! :)

Отвечает Мяу Юля.

Ответ:

1)4350кг-1547кг=2803(кг)-витратила за другий день;

2)2803кг-1790кг=1013(кг)-витратила за третій день;

3)4350кг+2803кг+1013кг=8166(кг)-витрачено за три дні