Батькові - 28 років, а синові - 4. Через скільки років батько буде в 3 рази старший від сина?


Ответы на вопрос

Отвечает Козачок Павел.

Ответ:

8 років.

Пошаговое объяснение:

Нехай через х років батько буде в 3 рази старший від сина.

(28+х)/(4+х)=3

28+х=3(4+х)

28+х=12+3х

2х=16

х=8.

Через 8 років батькові буде 36 років, а синові 12 років, тобто, батько буде в 3 разе старший за сина.