розв'язати задачу. площа трьох полів -15,8 га. площа першого поля дорівнює 4,2 га -це на 1,6 га

менше, ніж площа другого поля. яка площа третього поля?є

Ответы на вопрос

Отвечает Клячина Татьяна.

Ответ:

5.8 га

Пошаговое объяснение:

1)4.2+1.6=5.8(га) - площа 2 поля.

2)15.8-4.2-5.8=5.8(га)