У другому класі 28 учнів, а в третьому - на 2 учні більше. Скільки учнів у третьому класі? В обох

класах?

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьев Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у третьом класі 28+2=30 учнів

в обох 30+28=58 учнів

Отвечает Талыбов Ильяс.

Ответ:

28+2=30(УЧН.)-в 3 класи 30+28=58

Пошаговое объяснение: