На автостоянці легкових автомобілів було в 4 рази більше ніж вантажівок. Скільки було легкових

автомобілів і скільки вантажівок на автостоянці , якщо разом їх було 95автомобілів?Нехай х -вантажівки, яке з рівняннь відповідає умові задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Смакотина Наташа.

Ответ:

4х- автомобілі

х-вантажівки  

4х+х=95

5х=95

х=19

4×19=76-автомобілі

95-76=19- вантажівки  

Відповідь: на стоянці було 76 легкових автомобілів і 19 вантажівок