Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,4. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,9 більше

другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Титенко Злата.

Відповідь: 6,95; 9,85

Пояснення:

Нехай менше число х, тоді більше — (х+2,9). Враховуючи їх середнє арифметичне, складемо рівняння і розв'яжемо його:

(х+х+2,9)/2=8,4 | ×2

2х+2,9=16,8

2х=16,8-2,9

2х=13,9

х=6,95

х+2,9=6,95+2,9=9,85