Не виконуючи побудови. знайдіть точки перетину графіків функцій y=5x+4 і y=4x-7


Ответы на вопрос

Отвечает Волощенко Александра.

Для этого надо решить уравнение, приравняв правые части функций.

5x+4=4x-7, откуда х=-11, у=4*(-11)-7=-51

Ответ (-11; -51)