Не виконуючи побудови знайдіть координати точки перетину графіків функцій у=3х-2 і у=2х-3

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественская Александра.

Відповідь:

3х-2=2х-3

3х-2х=-3+2

х=-1

у=3*(-1)-2=-3-2=-5

(-1, -5)

Можна лучший ответ и корону.