Чому дорівнює сума перших чотирьох членів геометричної прогресії(bn), якщо b1=5,g=-2?


Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Анатолий.

Ответ:-25

Пошаговое объяснение:b₁=5;q=-2

Sn=b₁(qⁿ-1)/q-1

S₄=5((-2)⁴-1)/-2-1=5×15/-3=75/-3=-25