Перше число на 1, 4 бильше вид другого. Якщо перше число помножити на 1,8 а друге на 1,9 то ризниця

цих добуткив буде доривнювати 2,4.Знайти ци числао

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсанов Ахмед.

Ответ:

2,6 и 1,2

Пошаговое объяснение:

x - 1-е число.

y - 2-е число.

Система уравнений:

x=y+1,4

1,8x-1,9y=2,4; 18x-19y=24

18(y+1,4)-19y=24

18y-19y=24-25,2

y=1,2 - 2-е число.

x=1,2+1,4=2,6 - 1-е число.