Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 18 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 608 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 4 год після виїзду. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ксюха.

608/(x+x+18)=4

2x+18=608/4

2x+18=152

2x=152-18

2x=134

x=134/2

x=67 автобус

67+18=85 грузовая