Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 18 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 608 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 4 год після виїзду. Помогите. Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ:

v1 aвтобуса 67км/год,

v2 машины 85 км/год.

Пошаговое объяснение:

S = 608км

t = 4ч.

v1-? км/год

v2 - ? км/год ___\ > на 18км/год.

608÷4=152км/год -v общая

(152-18)÷2=67км/год- v автоб.

67+18=85км/год. - v в. машины