Катер проплив 73.5 км за течією річки і 90.3км проти течії. Скільки часу був у дорозі катер, якщо

його власна швидкість 27.6км/год, а швидкість течії річки 1.8км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Ринчинова Алтана.

Ответ:

6 годин.

Пошаговое объяснение:

27,6+1,8=29,4 (км/год) швидкість катера за течією

27,6-1,8=25,8 (км/год) швидкість проти течії

73,5/29,4 + 90,3/25,8 = 2,5 + 3,5 = 6 (год) був у дорозі катер.