У Марійки є канарейки і кошенята, нарахувала всього 5 голів і 16 лапок. Скільки в Марійки канарейок

в скільки кошенят?решенине можно

Ответы на вопрос

Отвечает Черевань Василий.

Відповідь:

1+1=2 гол. канарейок

2+2=4 лап. канарейок

1+1+1=3 гол. кошенят

4+4+4=12 лап кошенят

Відповідь у Марійки 2 канарейки і 3 кошенят

можна через рівняння

х - голови = 5

у - лапи = 16

але не пам'ятаю як це зробити, методом підстановки вийшло :-)

Покрокове пояснення: