Чи рівносильні рівняння x-7+2=3x та x-7=3x-1+1


Ответы на вопрос

Отвечает Бақыт Раяна.

x−7+2=3x  та  x−7=3x−1+1

x−3x=7−2  та  x−3x=0+7

−2x=5        та  −2x=7

рівняння не рівносильні