У трьох класах 71 учень.У першому й другому разом 48 учнів. У другому й третьому їх 46. Скільки

учнів у кожному класі окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Baysha Anzhelika.

Ответ:

1-25

2-23

3-23

Пошаговое объяснение:

71 - 48 = 23

71 - 46 = 25

71 - ( 25 + 23 ) = 23