Екскурсанти за день пройшли 13,4 км. Зранку вони йшли 3 години, а після обіду ще 1 години. Скільки

кілометрів екскурсанти пройшли вранці, якщо після обіду їх швидкість знизилася на 1 км / год. З якою швидкістю йшли екскурсанти вранці? помогите пожалуйста♥︎

Ответы на вопрос

Отвечает Ламаш Вася.

V*3 + (V-1)*1=13,4

V=14,4/4=3,6