Розв’яжи задачу: Екскурсанти за день пройшли 17 км. Зранку вони йшли 5 години, а після обіду ще 3

години. Скільки кілометрів екскурсанти пройшли вранці, якщо після обіду їх швидкість знизилася на 1 км / год. З якою швидкістю йшли екскурсанти вранці? СРООООЧНООО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Прорвин Роман.

Відповідь:

за все время - 17 км

утром - 5 часов

днем - 3 часа

х - скорость утром

5x+3(x-1)=17\\5x+3x-3=17\\8x=20\\x=2,5

2,5 км/час - скорость утром

2,5*5=12,5 км ( прошли утром)

Покрокове пояснення: