Розв’яжи задачу: Екскурсанти за день пройшли 13,2 км. Зранку вони йшли 5 години, а після обіду ще

3 години. Скільки кілометрів екскурсанти пройшли вранці, якщо після обіду їх швидкість знизилася на 2 км / год. З якою швидкістю йшли екскурсанти вранці?

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Аполлинария.

Ответ:

Відповідь:12 швидкість екскурсантів зранку

Пошаговое объяснение:

Нехай х-шв. після обіду , тоді х+2 шв. зранку.

5(х+2)+3х=13,2

5х+10+3х=13,2

8х=13,2-10

х=3,2÷8

х=0,4

Отже швидкість зранку 5(0,4+2)=12