Знайдіть значення виразу (x^(2)):(1-x) якщо x=-1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Савостiн Грiшка.

Ответ:

1/6 или 0.1666

Пошаговое объяснение:

 \frac{x {}^{2} }{1 - x} =  \frac{ { ((- 0.5)}^{2} }{1 - ( - 0.5)}  =  \frac{0.25}{1 + 0.5}  =   \\  =  \frac{0.25}{1.5}  =  \frac{1}{6}  = 0.1666