Вінні-Пух запас на зиму мед і згущене молоко: меду — 15 кг, що становить 30% усіх запасів. Скільки

згущеного молока запас Вінні-Пух?

Ответы на вопрос

Отвечает Атрощенко Мария.

Ответ:

35 кг

Пошаговое объяснение:

15/30=0.5(1%)

0.5×100%=50кг(вага усього запасу)

50 - 15=35кг згущенного молока